Witaj w świecie Manifiq

Manifiq to obietnica luksusu i wyjątkowości. Nasze produkty są szyte lokalnie, przez polskie szwalnie i samodzielnych krawców. Mocno stawiamy na polskie rzemiosło i detal, który jest bazowym elementem naszych produktów. Wzory często są skomplikowane, a ich uszycie nie należy do najłatwiejszych. Dzięki fantastycznej ekipie konstruktorów i cudownych szwaczek, jesteśmy w stanie tworzyć unikatowe projekty, które na długo zostają zapamiętane. Nasze kolekcje produkowane są w limitowanych ilościach - większość modeli szyjemy w liczbie nie większej niż 60 sztuk. Dajemy klientkom coś unikatowego, czego nie spotka się tak łatwo na innej osobie. Oferta Manifiq jest dość bogata i różnorodna, ale nie da się ukryć, że kochamy sukienki!

C’est Manifiq!

Francuska elegancja, klasa i styl! Najnowszy sezon zachwyca wdziękiem, subtelnością i wyrafinowanymi dodatkami. Nasze modele, uszyte z najwyższej jakości tkanin, to nie tylko wyjątkowa estetyka, ale także wygoda, którą pokochacie.

...co więcej?

W tym sezonie powracamy z bestsellerowymi modelami w nowej odsłonie. Urozmaicone pięknymi dodatkami stworzą look, który długo zachowasz w pamięci.

Newsletter

Obiecujemy informować Cię TYLKO o najważniejszych rzeczach - zanim dowiedzą się inni :) Czego możesz się spodziewać? Przedpremierowych zdjęć, nowości, kodów na darmową wysyłkę i innych specjalnych akcji promocyjnych...