Colette -Modny płaszczyk na wiosnę

Modny płaszcz. Płaszcz na komunię. 

690,00 zł brutto

  • Made in Poland
    Made in
    Poland
  • 14 dni na wymianę / zwrot
    14 dni na
    wymianę / zwrot
  • Wysyłamy za granicę
    Wysyłamy
    za granicę

Wysyłka do 48h ✈️  

To produkt, który z pewnością skradnie Twoje serce! Piękny, wiosenny płaszcz o klasycznym kroju z nutą modnej elegancji. Krótkiego fasonu, luźny, ale z perfekcyjnym wykończeniem. W talii posiada pasek, który subtelnie podkreśla sylwetkę. Jego ciepły odcień pasuje niemal do każdej karnacji, a kolor trenczu dodaje mu uniwersalnego uroku. Warto zwrócić uwagę na tkaninę, która świetnie radzi sobie z lekkim deszczem, zatrzymując krople na swojej powierzchni.

Płaszcz został uszyty w szwalni w Ciechanowie. 

Skład:

bawełna 97%, spandex 3%

Podszewka: acetat 100%

Pielęgnacja:

Zalecamy prać produkt chemicznie.

Odpowiednią pielęgnacją możesz przyczynić się do tego, że nasze ubrania będą służyć Ci przez lata.

Jak się zmierzyć?

Aby dokładnie ustalić rozmiar zamawianego ubrania zmierz obwody swojego ciała (nie produktu) i porównaj  je z wymiarami podanymi w tabeli. Pomiarów dokonuj na bieliznę. 

Podpowiedź

Płaszcz jest luźny. Tkanina nie jest elastyczna. Jeśli lubisz dopasowane rzeczy zalecamy wybrać mniejszy rozmiar, jeśli wolisz luźne rzeczy zalecamy wybór większego rozmiaru. 



Biust (A)Talia (B)Biodra (C)Długość (D)
XXS76-8062-668864
XS80-8466-709264
S84-8870-749664
M88-9274-7810064
L92-9678-8210464
XL96-10082-8610864
Wymiary mogą się różnić +/- 2 cm. 

Newsletter

Zapisz się do newsletter i odbierz kod na darmową dostawę! Obiecujemy informować Cię TYLKO o najważniejszych rzeczach - zanim dowiedzą się inni :)