Witaj w świecie Manifiq

Manifiq to obietnica luksusu i wyjątkowości. Nasze produkty są szyte lokalnie, przez polskie szwalnie i samodzielnych krawców. Mocno stawiamy na polskie rzemiosło i detal, który jest bazowym elementem naszych produktów. Wzory często są skomplikowane, a ich uszycie nie należy do najłatwiejszych. Dzięki fantastycznej ekipie konstruktorów i cudownych szwaczek, jesteśmy w stanie tworzyć unikatowe projekty, które na długo zostają zapamiętane. Nasze kolekcje produkowane są w limitowanych ilościach - większość modeli szyjemy w liczbie nie większej niż 60 sztuk. Dajemy klientkom coś unikatowego, czego nie spotka się tak łatwo na innej osobie. Oferta Manifiq jest dość bogata i różnorodna, ale nie da się ukryć, że kochamy sukienki!

Wybierz się na romantyczny spacer…

W tym sezonie przeniesiesz się w krainę romantyzmu i wytworności, gdzie każdy szczegół odzwierciedla naszą pasję do tworzenia wyjątkowych ubrań. Tutaj piękno jest nie tylko estetyką, lecz także doznaniem. Zapraszamy Cię w niezapomnianą podróż, gdzie wyrafinowane sukienki ubiorą Twoje ciało i duszę, a najpiękniejsze żakiety i płaszcze otulą Cię podczas chłodnych dni.

...co więcej?

Z dumą prezentujemy drugi w historii naszej marki model jeansów. Tym razem w iście francuskim klimacie. Już od pierwszych dni publikacji śmiało możemy powiedzieć, że jeansy Dorota to nasz bestseller. Ten krój z pewnością zostanie z nami na długo!

Newsletter

Obiecujemy informować Cię TYLKO o najważniejszych rzeczach - zanim dowiedzą się inni :) Maile wysyłamy max. 2 razy w miesiącu. Czego możesz się spodziewać? Przedpremierowych zdjęć, nowości, kodów na darmową wysyłkę i innych specjalnych akcji promocyjnych...