O NAS 

Manifiq&Co ma już siedem lat :) Niektóre z Was dobrze pamiętają swoją pierwszą sukienkę od nas, zachwyt jaki w niej wzbudzałyście, pytania „gdzie kupiłaś?”. Manifiq powstał właśnie dlatego, że nigdzie nie mogłam kupić tego co sama naprawdę chciałabym nosić. Chciałam w ubraniach czuć się jak gwiazda, kobieco a przy tym…wygodnie. Te poszukiwania ideału sprawiły, że założyłam własną markę, mającą zadowolić gusta kobiet, które chcą tak jak ja mieć w szafie coś nietuzinkowego, a zarazem pięknego. Chciałam by noszenie ubrania stało się prawdziwą przyjemnością. Szpilki do pracy trampki po pracy, a sukienka ta sama to myśl przewodnia, która  towarzyszy mi przy tworzeniu każdego dnia… od siedmiu lat. W każdą kolekcję wkładam tyle samo serca. Co się zmieniło? Teraz Manifiq&Co to nie tylko moje marzenie ale sprawdzony zespół, który jest jak jedna wielka rodzina i przede wszystkim Wy- Piękne Sobą, Piękne Manifiq’iem!
Katarzyna Bachanek-Duś
Założycielka i Dyrektor Kreatywna Manifiq&Co.

ZESPÓŁ

Zespól Manifiq&Co jest jak rodzina. Ubrania które zakładasz są szyte w rodzinnej szwalni oraz w małym zakładzie krawieckim pod Warszawą. Nosząc nasze ubrania możesz mieć pewność, że wyszły spod ręki kogoś równie mocno związanego z Manifiq co my. Manifiq to nie tylko ubrania, to sposób życia. Wszyscy się znamy, razem jesteśmy w stanie wykonywać najtrudniejsze zadania i stale się rozwijać, niezależnie od wielkości wyzwań, przed którymi stoimy. Miejsce, które stworzyliśmy ma duszę, ufamy, że przekazujemy ją z każdym naszym produktem.

PRACOWNIA I BUTIK

Cały proces tworzenia ubrań zaczyna się na Brackiej w Warszawie w naszej pracowni, którą dzielimy razem z butikiem. Pracujemy w 7 osobowym zespole. To tu powstają pomysły, tu tworzymy, tu wzajemnie się inspirujemy, tu zapadają decyzje który koralik powinien zdobić rękaw i czy spódniczka jest odpowiedniej długości- wiecie o czym mowa… :) To właśnie tu dbamy o każdy szczegół Waszego zamówienia. Zależało nam na stworzeniu miejsca w którym jesteśmy blisko klienta, nie raz odwiedzajac nasz butik można natknąć się na którąś z nas przymierzającą nowe modele, bądź testujące wzory. 

TKANINY 

Od samego początku były jedną z najważniejszych i jednocześnie najtrudniejszych rzeczy w procesie tworzenia kolekcji. Najpierw jest wizja kształtu ale żeby ją zrealizować niezbędna jest tkanina  - wybieramy je starannie, dotykamy każdej jednej zanim stanie się choćby centymetrem sukienki. A to dlatego, ze dotyka skóry, ciała, otula, ma zniewalać, mamy czuć się w ubraniu jak we własnej skórze, wyjątkowe - oryginalne - kobiece - zmysłowe…jak tkaniny Manifiq&Co.

USŁUGI KRAWIECKIE

Dzięki własnej pracowni mamy możliwość dopasowania naszych ubrań do Twoich potrzeb. Zapytania o zamówienia indywidualne można wysyłać na: sklep@manifiq.pl

Newsletter

Obiecujemy informować Cię TYLKO o najważniejszych rzeczach - zanim dowiedzą się inni :) Maile wysyłamy max. 2 razy w miesiącu. Czego możesz się spodziewać? Przedpremierowych zdjęć, nowości, kodów na darmową wysyłkę i innych specjalnych akcji promocyjnych...